^ Do Góry

 09.06.2017 r.:

OGŁOSZENIA O PRAKTYKACH STUDENCKICH W:

1) Zespole ds. finansowo - księgowych WIW

2) pracowniach Zakładu Higieny Weterynaryjnej w Bydgoszczy

3) pracowniach Zakładu Higieny Weterynaryjnej w Bydgoszczy

4) Wojewódzkim Inspektoracie Weterynarii w Bydgoszczy


 

praktyki

 

Komunikat

 

o udziale Wojewódzkiego Inspektoratu Weterynarii w Bydgoszczy w programie praktyk w administracji rządowej w 2015 roku

 

Uczestniczymy w rządowym programie praktyk studenckich. Oferty o wolnych miejscach publikujemy na stronie oferty.praca.gov.pl.

 

Zapraszamy uczelnie i studentów do zapoznania się z naszą ofertą. Każde ogłoszenie zawiera dane kontaktowe dla zainteresowanych. Szczegółowe informacje o programie praktyk w Wojewódzkim Inspektoracie Weterynarii w Bydgoszczy można uzyskać pod numerem telefonu 52 3392144 oraz adresem mailowym Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Materiały informacyjne oraz dokumenty wzorcowe przydatne przy organizacji praktyki studenckiej w administracji rządowej w 2015 r. są dostępne na stronie bip.kprm

 

 


 

29.09.2015 r.

 

Szanowni Państwo,


nasz urząd – Wojewódzki Inspektorat Weterynarii w Bydgoszczy uczestniczy w rządowym programie praktyk studenckich. Oferty o wolnych miejscach publikujemy na naszej stronie www.bip.wiw.bydgoszcz.pl, www.wiw.bydgoszcz.pl oraz na stronie www.oferty.praca.gov.pl
W trakcie praktyk studenci będą mogli nabyć umiejętności poszukiwane przez pracodawców, takie jak: planowanie i organizacja pracy, komunikacja, współpraca i praca zespołowa, nastawienie na rozwój oraz umiejętności analityczne.
Oferta praktyk kierowana jest w szczególności do studentów kierunków o specjalności: weterynaria, zootechnika, chemia, biologia, biotechnologia, administracja, ekonomia i rachunkowość.
Szczegółowe informacje o programie praktyk w naszym urzędzie można uzyskać pod numerem telefonu 52 3392144 oraz adresem mailowym: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Więcej informacji o rządowym programie praktyk znajdą Państwo na stronie Departamentu Służby Cywilnej KPRM (http://dsc.kprm.gov.pl/aktualnosci/praktyki-studenckie-w-administracji-rzadowej-w-2015-roku)KPRM BIP ePUAP Deklaracja dostpnoci