Bydgoszcz 19 listopada 2020 r.

Komunikat

Uprzejmie informujemy, iż w celu zachowania zdrowia publicznego, mocą decyzji Kujawsko-Pomorskiego Wojewódzkiego Lekarza Weterynarii, z dniem 23 listopada br. następuje wstrzymanie transakcji gotówkowych za zlecane badania laboratoryjne.

 

W związku z powyższym regulowanie należności za badania odbywać się może wyłącznie przy użyciu kart płatniczych lub drogą przelewu na rachunek bankowy Wojewódzkiego Inspektoratu Weterynarii nr 56 1010 1078 0021 7622 3100 0000.

 

Informujemy równocześnie, że w przypadku opłacania należności drogą przelewu bankowego, wynik za wykonane badania zostanie przekazany Zleceniodawcy po uprzednim wpłynięciu zapłaty na konto WIW.

 

W wyjątkowych sytuacjach oraz w przypadku zalegania z płatnością, wynik za badanie wraz z fakturą zostanie przesłany Zleceniodawcy przesyłką pocztową "za pobraniem".

Brak uiszczenia należności za zlecone badania skutkować będzie skierowaniem sprawy do egzekucji w trybie administracyjnym lub sądowym.


Informacja dla klientów Zakładu Higieny Weterynaryjnej w Bydgoszczy

W przypadku, gdy wyrażają Państwo chęć otrzymywania e-faktur, prosimy o przekazanie oświadczenia pocztą tradyctjną na adres:

Inspekcja Weterynaryjna

Wojewódzki Inspektorat Weterynarii w Bydgoszczy

ul. Powstańców Wielkopolskich 10

85-090 Bydgoszcz

lub pocztą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Oświadczenie-faktura elektroniczna


Cennik Usług Wojewódzkiego Inspektoratu Weterynarii Zakładu Higieny Weterynaryjnej w Bydgoszczy

Płatności za wykonane usługi prosimy wpłacać na konto:

NBP o/o Bydgoszcz - 56 1010 1078 0021 7622 3100 0000